Dzisiaj jest: piątek 21 września 2018        Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Bezpieczeństwo

OSTRZEŻENIA

Brak ostrzeżeń dla Miasta Zduńska Wola.

REGIONALNY SYSTEM OSTRZEGANIA

RSO czyli Regionalny System Ostrzegania to usługa, która umożliwia powiadamianie obywateli o lokalnych zagrożeniach, zarówno na stronach internetowych urzędów wojewódzkich, jak i w naziemnej telewizji cyfrowej, w naziemnym multipleksie cyfrowym MUX-3 w programach regionalnych: w standardzie HbbTV, w telegazecie, z wykorzystaniem napisów DVB, a także w aplikacji na telefon. Od 1 2015 ostrzeżenia przed najważniejszymi zagrożeniami otrzymujemy również poprzez SMS. Poprzez RSO rozpowszechniane są także poradniki postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Bezpłatna aplikacja RSO jest dostępna w sklepach z aplikacjami na poszczególne platformy:


Więcej informacji o RSO można znaleźć na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

 

KOMUNIKATY

PGE DYSTRYBUCJA S.A. ODDZIAŁ ŁÓDŹ – TEREN, Rejon Energetyczny Sieradz informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla Miasta Zduńska Wola:

27.09.2018 r. godz. 9-12 Zduńska Wola (stacja 3-1445) ul. Dolna od ul. Piwnej do ul. Kościelnej, Kościelna nr 41, Piwna od nr 17 do nr 34, Złota 1

Spółka informuje, że z przyczyn niezależnych  od  RE  Sieradz  może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanym terminie. Zamieszczona informacja znajduje się na firmowej stronie: www.pgedystrybucja.pl. Informacje o w/w przerwach można uzyskać pod numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.

Informujemy o możliwość korzystania z newslettera PGE Dystrybucja, dzięki któremu możliwe jest uzyskiwanie drogą mailową bezpośrednich informacji o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej. Subskrypcji newslettera można dokonać TUTAJ.