Dzisiaj jest: niedziela 22 września 2019        Imieniny: Tomasz, Maurycy

Bezpieczeństwo

OSTRZEŻENIA

Brak ostrzeżeń dla Miasta Zduńska Wola.


REGIONALNY SYSTEM OSTRZEGANIA

RSO czyli Regionalny System Ostrzegania to usługa, która umożliwia powiadamianie obywateli o lokalnych zagrożeniach, zarówno na stronach internetowych urzędów wojewódzkich, jak i w naziemnej telewizji cyfrowej, w naziemnym multipleksie cyfrowym MUX-3 w programach regionalnych: w standardzie HbbTV, w telegazecie, z wykorzystaniem napisów DVB, a także w aplikacji na telefon. Od 1 2015 ostrzeżenia przed najważniejszymi zagrożeniami otrzymujemy również poprzez SMS. Poprzez RSO rozpowszechniane są także poradniki postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Bezpłatna aplikacja RSO jest dostępna w sklepach z aplikacjami na poszczególne platformy:


Więcej informacji o RSO można znaleźć na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

KOMUNIKATY

PGE DYSTRYBUCJA S.A. ODDZIAŁ ŁÓDŹ

Rejon Energetyczny Sieradz informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

23.09.2019 r. godz. 8:00-15:00 ul. Astrowa od nr 1 do 12, Bema, Liliowa, Łaska od nr 98 do 122 i od nr 111 do 155, Różana od nr 2 do 12
27.09.2019 r. godz. 8:00-16:00 ul. Getta Żydowskiego od ul. Tymienickiej w kierunku Korczewa

Z przyczyn niezależnych od RE Sieradz może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach. Zamieszczona informacja znajduje się na firmowej stronie: www.pgedystrybucja.pl. Informacje o w/w przerwach można uzyskać pod numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.