Dzisiaj jest: sobota 19 sierpnia 2017        Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Bezpieczeństwo

OSTRZEŻENIA

Brak ostrzeżeń dla miasta Zduńska Wola.

REGIONALNY SYSTEM OSTRZEGANIA
RSO czyli Regionalny System Ostrzegania umożliwia powiadamianie mieszkańców o istniejących zagrożeniach, poprzez strony internetowe urzędów wojewódzkich, naziemną telewizję cyfrową, naziemny multipleks cyfrowy MUX-3 w programach regionalnych: w standardzie HbbTV, telegazetę, z wykorzystaniem napisów DVB, a także poprzez aplikacje na telefony komórkowe (smartfony). Dodatkowo rozpowszechniane są poradniki wskazujące sposób postępowania w wybranych sytuacjach kryzysowych. Informacje dotyczące wymienionych usług: SPRAWDŹ TUTAJ

 

KOMUNIKATY

PGE DYSTRYBUCJA S.A. ODDZIAŁ ŁÓDŹ, Rejon Energetyczny Sieradz informuje  swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla  Miasta Zduńska Wola:

28.08.2017 r. godz. 9:00-16:00  ul. Targowa, Kościelna 34

28.08.2017 r. godz. 8:00-16:00  ul. Piwna od nowo budowanego ronda do ul. Kobusiewicza, ul. Dolna od nowo budowanego ronda do ul. Kościelnej

30.08.201 7r. godz. 8:00-16:00  ul. Zduńska od nr 43 do 57 nr nieparzyste i od nr 62 a do nr 76 b nr parzyste

Spółka informuje, że z przyczyn niezależnych  od  RE  Sieradz  może nie  dojść do wyłączeń   w  wyżej podanych terminach. Zamieszczona informacja znajduje się na firmowej stronie: www.pgedystrybucja.pl. Informacje o w/w przerwach można uzyskać pod numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.

Informacja opracowana na podstawie komunikatu PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź - Teren
INFORMACJE

Państwowa Straż Pożarna przypomina o kategorycznym zakazie wypalania traw i pozostałości roślinnych!

W związku z wzrostem w ostatnim czasie liczby pożarów traw na łąkach i nieużytkach rolnych, Komenda Powiatowa PSP w Zduńskiej Woli informuje, że rozpoczęto ogólnopolską kampanię "Stop pożarom traw"! 

Broszura informacyjna STOP POŻAROM TRAW. Ziemia jest tylko jedna - POBIERZ