Dzisiaj jest: środa 17 lipca 2019        Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy

Bezpieczeństwo

OSTRZEŻENIA

Brak ostrzeżeń dla Miasta Zduńska Wola.


REGIONALNY SYSTEM OSTRZEGANIA

RSO czyli Regionalny System Ostrzegania to usługa, która umożliwia powiadamianie obywateli o lokalnych zagrożeniach, zarówno na stronach internetowych urzędów wojewódzkich, jak i w naziemnej telewizji cyfrowej, w naziemnym multipleksie cyfrowym MUX-3 w programach regionalnych: w standardzie HbbTV, w telegazecie, z wykorzystaniem napisów DVB, a także w aplikacji na telefon. Od 1 2015 ostrzeżenia przed najważniejszymi zagrożeniami otrzymujemy również poprzez SMS. Poprzez RSO rozpowszechniane są także poradniki postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Bezpłatna aplikacja RSO jest dostępna w sklepach z aplikacjami na poszczególne platformy:


Więcej informacji o RSO można znaleźć na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

KOMUNIKATY

PGE DYSTRYBUCJA S.A. ODDZIAŁ ŁÓDŹ  Rejon Energetyczny Sieradz informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

11.07.2019 r., godz. 8:00 - 15:00 ulice: Bałtycka, Getta Żydowskiego od nr 42 do 58, Narwiańska, Nerska, Poznańska


RE Sieradz informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach. Zamieszczona informacja znajduje się na firmowej stronie: www.pgedystrybucja.pl. Informacje o w/w przerwach można uzyskać pod numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.