Dzisiaj jest: poniedziałek 16 września 2019        Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

ul. Żeromskiego 3A
98-220 Zduńska Wola

tel. 43 823 36 34
e-mail: poradnia_zdwola@wp.pl
www.pppzdwola.pl

Poradnia oferuje bezpłatną pomoc psychologiczno-pedagogiczną na zgłoszenie rodzica, opiekuna prawnego lub pełnoletniego ucznia.

Wsparcie możecie Państwo uzyskać od:

  1. Psychologa, gdy zauważycie u swojego dziecka trudności w sferze poznawczej, problemy w koncentrowaniu uwagi, problemy emocjonalne, nadmierny stres, kłopoty w odżywianiu (bulimia, anoreksja), szczególne zdolności poznawcze.
  2. Pedagoga, który pomoże w ogólnych trudnościach w nauce, problemach z poprawnym pisaniem i czytaniem, trudnościach związanych z relacjami interpersonalnymi, poradzeniu sobie ze skłonnościami do uzależnień.
  3. Logopedy, który zaopiekuje się dzieckiem i osobą dorosłą, gdy występują trudności w porozumiewaniu się, jąkanie się, mówienie niepłynnie, niewyraźnie, wady artykulacyjne. Również wtedy, gdy chcesz sprawdzić, czy możesz wykonywać zawód aktora, dziennikarza lub nauczyciela.
  4. Doradcy zawodowego, z którym można zaplanować rozwój osobisty, ocenić swoje preferencje zawodowe, dokonać wyboru szkoły i kierunku studiów, także w sytuacji przeciwwskazań medycznych do nauki zawodów.
  5. Surdopedagoga, gdy pojawią się trudności w nauce związane ze słuchem.
  6. Tyflopedagoga, gdy pojawią się trudności w nauce związane ze wzrokiem.