Dzisiaj jest: środa 23 października 2019        Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

Dotacje dla klubów sportowych

Drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.:

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie ogłoszenia drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie powołania komisji konkursowej w celu rozpatrzenia ofert drugiego otwartego konkursu na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie rozstrzygnięcia drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Pierwszy otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie powołania komisji konkursowej w celu rozpatrzenia ofert otwartego konkursu na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

 

Sprawozdania klubów sportowych z realizacji przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 roku (rozliczenia przyznanych dotacji): SPRAWDŹ

Druki do pobrania:


Podstawę prawną organizacji konkursu dla klubów stanowi Uchwała nr XVI/199/11 Rady Miasta Zduńska Wola z dna 16 grudnia 2011 roku w sprawie określenia warunków i trybu wspierania finansowego rozwoju sportu na terenie Miasta Zduńska Wola - SPRAWDŹ.