Dzisiaj jest: niedziela 25 sierpnia 2019        Imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik

Struktura

Robert Zawiasa
Komendant
Nr legitymacji służbowej: 001
tel. 663 171 666
tel. 43 823 29 45
fax 43 823 74 64

ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail:straz_miejska@zdunskawola.pl oraz r.zawiasa@zdunskawola.pl

Piotr Kalitka
Aplikant
Nr legitymacji służbowej: 002
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: p.kalitka@zdunskawola.pl

Zbigniew Szulada
Młodszy inspektor
Nr legitymacji służbowej: 003
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: z.szulada@zdunskawola.pl

Aleksandra Piczman
Starszy Inspektor
Nr legitymacji służbowej 004
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: a.piczman@zdunskawola.pl

Agnieszka Michalak
Starszy Strażnik
Nr legitymacji służbowej 006
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: a.michalak@zdunskawola.pl

Tomasz Staniucha
Specjalista
Nr legitymacji służbowej 007
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: t.staniucha@zdunskawola.pl

Sylwester Witczak
Starszy Strażnik
Nr legitymacji służbowej 008
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: s.witczak@zdunskawola.pl