portal?id=50015&res_id=57749

Aktualności


"Energetyczny Tornister" już po raz 3. w Zduńskiej Woli

Sala kameralna zduńskowolskiego Ratusza wypełniona była samymi uśmiechniętymi buziami tegorocznych pierwszoklasistów. Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz łódzki oddział PGE Dystrybucja S.A. zorganizowali kolejną edycję "Energetycznego Tornistra". Maluchy dostały plecaki szkolne z zeszytami, blokami rysunkowymi i technicznymi, piórnikami z pełnym wyposażeniem, farbami, kredkami i wszystkimi innymi przyborami potrzebnymi w szkole. Za obecność dzieci i rodziców oraz owocną współpracę z PGE dziękował zastępca prezydenta Zduńskiej Woli Czesław Rybka.

czytaj więcej...

Czas decydowania o Budżecie Obywatelskim

Z 30 zgłoszonych przez zduńskowolan wniosków, do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok zakwalifikowały się 24 projekty. W tym roku głosowanie rozpocznie się 1 września i potrwa trzy tygodnie. Zachęcamy do sprawdzenia listy zadań, na które możemy głosować oraz poznania zasad głosowania. Wyniki głosowania poznamy 12 października.

czytaj więcej...

Pozostałe:

czytaj więcej...

Powstanie '44 Facebook

Informujemy, że Urząd Miasta Zduńska Wola uruchomił
numer interwencyjny 663 333 398,
pod którym możesz dokonać zgłoszenia o awarii czy też zagrożeniu.

czytaj więcej

Zaakceptowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:55
Opublikowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:57
Drukuj
Stronę odwiedzono 889901 razy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

System utworzony przez Comarch S.A