portal?id=50015&res_id=57749

Aktualności


Na kolonie do Kołobrzegu

3 lipca rano grupa 56 dzieci i młodzieży wyjechała ze Zduńskiej Woli do Kołobrzegu na kolonie finansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Turnus potrwa 11 dni. Do Zduńskiej Woli wrócą 13 lipca. Druga grupa wyjeżdża w niedzielę 5 lipca. Dzieci pojadą do Ośrodka Kolonijnego "Bosman". Ośrodek położony jest w zachodniej części Kołobrzegu, w sąsiedztwie parku i bezpośrednio nad morzem (za pasem wydm). Ma bardzo dobrą bazę rekreacyjną. To kompleks sportowy z boiskami do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i piłki plażowej.

czytaj więcej...

First Zduńska Wola Global Reunion

Swój udział w Pierwszym Światowym Zjeździe Zduńskowolan w Izraelu zarejestrowało ponad 120 osób z całego świata. Między innym z Francji, Belgii, Australii, Stanów Zjednoczonych i Izraela. Dzisiaj na świecie jest ponad 120 miejsc, gdzie mieszkają osoby o zduńskowolskich korzeniach. Miasto na zjeździe będą reprezentowali prezydent Piotr Niedźwiecki oraz dyrektor Muzeum Historii Miasta Tomasz Polkowski. Swój udział zapowiedziała również prof. Ada Yonath – Laureatka nagrody Nobla w dziedzinie biochemii, której rodzina pochodzi także ze Zduńskiej Woli.

czytaj więcej...

Pozostałe:

czytaj więcej...

WAKACJE 2015 Facebook

Informujemy, że Urząd Miasta Zduńska Wola uruchomił
numer interwencyjny 663 333 398,
pod którym możesz dokonać zgłoszenia o awarii czy też zagrożeniu.

czytaj więcej

Zaakceptowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:55
Opublikowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:57
Drukuj
Stronę odwiedzono 870275 razy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

System utworzony przez Comarch S.A