Dzisiaj jest: poniedziałek 16 września 2019        Imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz

Prezydent Miasta Zduńska Wola wydał zarządzenie w sprawie powołania komisji do przeprowadzenia losowania wolnych stanowisk handlowych na targowisku miejskim "Mój rynek" przy ul. Adama Mickiewicza 11B w Zduńskiej Woli

Zarządzenie

Prezydent Miasta Zduńska Wola wydał zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w zakresie „Programu współpracy Miasta Zduńska Wola z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2020 - 2021”.

Zarządzenie


Zgodnie z § 17 ust. 2 Regulaminu określającego wymagania jakie powinien spełniać projekt budżetu obywatelskiego Miasta Zduńska Wola Prezydent Miasta Zduńska Wola podaje do publicznej wiadomości wykaz projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego Miasta Zduńska Wola na 2020 rok.


Lista wolnych stanowisk handlowych na targowisku "Mój Rynek" w Zduńskiej Woli przy ul. Adama Mickiewicza 11B, według stanu na dzień 3 września 2019 r.


Prezydent Miasta Zduńska Wola rozstrzygnął konkurs ofert na wybór realizatora zadania publicznego w zakresie profilaktyki chorób pn. "Ochronne szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65. roku życia zamieszkałych na terenie miasta Zduńska Wola". Szczepienia będą wykonywane przez przychodnię zdrowia na ul. Szadkowskiej 2.


NFOŚiGW ogłosił pierwszy nabór wniosków do programu "Mój Prąd". Przeznacza aż miliard złotych na rozwój fotowotaiki prosumenckiej. O dofinansowanie w ramach „Mojego Prądu” mogą ubiegać się osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.


Marcel Jarosławski, pełnomocnik prezydenta Zduńskiej Woli ds. osób niepełnosprawnych we wrześniu będzie dyżurował w Kancelarii Urzędu Miasta Zduńska Wola przy ul. Złotnickiego 12 w godzinach od 9.00 do 13.00 w następujące dni:


Miasto Zduńska Wola z siedzibą przy ul. Stefana Złotnickiego 12, 98-220 Zduńska Wola, przeznacza do sprzedaży samochód marki DAEWOO, model NUBIRA, rok produkcji 2001, pojemność silnika: 1 598,00 cmᶾ, przebieg: 229 668 km.

CENA WYWOŁAWCZA WYNOSI 1 600,00 zł brutto.

Samochód ze względu na stan techniczny nie jest dopuszczony do ruchu drogowego.

ogłoszenie i formularz oferty

 


Informacja dotycząca pomocy w formie bezpłatnych obiadów w szkołach, przedszkolach i żłobkach od miesiąca września 2019 r. w ramach Programu „Posiłek w szkole i w domu”.


Prezydent Miasta Zduńska Wola wydał w sprawie powołania komisji konkursowej do zaopiniowania ofert na wybór realizatora zadania publicznego w zakresie profilaktyki chorób pn. „Ochronne szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65. roku życia zamieszkałych na terenie miasta Zduńska Wola”.